Dzień zanurzenia – transformacja zarządzania i polityki poprzez umieszczanie na scrubach

Branża opieki zdrowotnej w USA od dawna nękana jest przez pozornie nierozwiązywalne problemy: niepełny i nierówny dostęp do opieki; przewrotne zachęty do płatności; fragmentaryczna, nieskoordynowana opieka, która zagraża bezpieczeństwu pacjentów i marnuje pieniądze; i wiele więcej. Wyzwania te są szczególnie dokuczliwe dla osób, które nadzorują lub ustalają politykę dla organizacji opieki zdrowotnej. Odłączenie opieki zdrowotnej w jej intymnym, realnym świecie od destylowanych informacji dostarczanych w sali posiedzeń zarządu lub dyskusji politycznych jest kluczową przeszkodą w odpowiednim zarządzaniu i kształtowaniu polityki. Czasami widzenie nowymi oczami może prowadzić do transformacyjnego zrozumienia. W Mission Health w Asheville w Północnej Karolinie opracowaliśmy jedno potencjalne rozwiązanie: prosimy członków zarządu, dziennikarzy, ustawodawców i organy nadzoru, aby zakładali zarośla, a my je zanurzamy nasza codzienna praca. Nasza rada ocenia trzeźwo swoje obowiązki: prowadzimy jedyny w regionie ośrodek opieki medycznej trzeciego i czwartego roku życia (763 łóżek), pięć małych szpitali środowiskowych (z których każdy jest jedynym szpitalem w swojej społeczności) oraz organizacja opieki po przebytym ostrym okresie. Jesteśmy regionalnym dostawcą bezpieczeństwa, a 75% naszych pacjentów ma ubezpieczenie rządowe lub żadne. Nasza rada koncentruje się na zarządzaniu i krytycznych kwestiach – jakości, bezpieczeństwie, potrzebach społeczności, relacjach lekarzy, wyzwaniach zdrowotnych związanych z zachowaniem, zaangażowaniu pracowników i zrównoważeniu organizacyjnym. Regionalnie, złotówka zatrzymuje się u nas: jeśli nam się nie powiedzie, prawie 900 000 zachodnich północnych carolinian będzie bez dostawcy.
Aż do 2013 r. Żaden z naszych laikowych członków zarządu nie miał okazji zobaczyć złożoności opieki, z wyjątkiem sytuacji, gdy byli pacjentami, odwiedzili kogoś w szpitalu lub oglądali program telewizyjny, taki jak Chirurdzy. Jak większość zarządów, wykonywaliśmy naszą pracę w sali konferencyjnej. Tam kierownictwo i nasi czterej członkowie zarządu lekarzy zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby namalować dokładne obrazy złożoności naszego systemu: przepływy pracy i choreografia, możliwości błędu, siły stojące za rosnącymi kosztami i dobro wywodzące się z obsługiwania wszystkich pacjentów bez względu na zdolność do zapłacić. Udostępnialiśmy nasze zmagania i sukcesy, korzystając z prezentacji PowerPoint, wykresów, arkuszy kalkulacyjnych i oświadczeń pacjentów.
Wychowawcy, prawnicy, producenci, inwestorzy i bankierzy na naszej tablicy są pasjonatami poprawy zdrowia w naszym regionie. Zadawali pytania sondujące, starając się odkrywać rzeczywistość wykraczającą poza raporty i zalecenia oraz szukając najlepszych narzędzi do zarządzania przedsiębiorstwem wartym 1,6 miliarda dolarów. Wiedzieli, że systemy opieki zdrowotnej są niezwykle złożone, ale chcieli zrozumieć nasze działania tak głęboko i jak to tylko możliwe.
Zdaliśmy sobie sprawę, że możemy je po prostu pokazać – idea, która wydaje się oczywista z perspektywy czasu. Stworzyliśmy więc Dzień zanurzenia , kiedy członkowie zarządu i liderzy mogli spędzić od 9 do 12 godzin w zaroślach, za kulisami, zanurzeni w niuansach opieki.
Jeden z nas do tej pory prowadził Dni Zatopienia. Typowy program rozpoczyna się o godzinie 7:30; uczestnicy przyjeżdżają, są zorientowani i finalizują umowy o zachowaniu poufności. Razem przechodzimy do opieki przedoperacyjnej, słuchamy opowieści pacjentów i obserwujemy, jak zespół chirurgiczny przygotowuje pacjenta, kładzie go do snu, przeprowadza przerwę i wykonuje operację
[przypisy: suchodół po wyrwaniu zęba, mechanoterapia, dyżury aptek pyskowice ]

Tags: , ,

No Responses to “Dzień zanurzenia – transformacja zarządzania i polityki poprzez umieszczanie na scrubach”

 1. Monika says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Catering dietetyczny Warszawa[...]

 2. Melania says:

  Dwóch lekarzy mnie zbyło, wyraźnie nie chcieli tego kłopotu.

 3. Cabbie says:

  [..] Cytowany fragment: aloes[...]

 4. Igor says:

  W owocach kolcowoju też występują konkretne związki

Powiązane tematy z artykułem: dyżury aptek pyskowice mechanoterapia suchodół po wyrwaniu zęba