Dzień zanurzenia – transformacja zarządzania i polityki poprzez umieszczanie na scrubach cd

Gdy zaproponowano znacznie większe ED dla nowego projektu budowlanego, zarząd szybko go zatwierdził, rozumiejąc potrzebę – i autoryzował znaczne wydatki na behawioralne zatrudnianie personelu medycznego i szkolenia. Ponadto, bezpośrednie obserwacje dyrektorów dotyczące czynników zakłócających i częste przerwy, które mogą powodować wypalenie zawodowe i problemy z bezpieczeństwem pacjentów, doprowadziły do zatwierdzenia programu Misja odświeżona , który przydziela znaczne środki na bezpośrednią obserwację opiekunów i funduszy ulepszenia w EHR i workflow, aby zwiększyć ich doświadczenie i pomóc przywrócić radość praktyce medycyny. Inni uczestnicy dzielą się teraz doświadczeniami w zakresie zanurzenia.2 Starając się wyjść poza rządy, aby zaangażować i edukować naszą społeczność, stworzyliśmy wielo tygodniowy program dla lokalnego dziennikarza, który następnie opracował serię artykułów wyjaśniających takie pojęcia, jak zmiana kosztów i uboga opieka oraz zilustrowanie, dlaczego niepopełnienie przez nasz kraj Medicaid było tak bolesne dla naszej społeczności
Następnie zdaliśmy sobie sprawę, że Dzień Imersyjny może również przynieść korzyści decydentom stanowym i federalnym, którzy w końcu finansują opiekę ponad 70% pacjentów z misją zdrowia. Dlatego stworzyliśmy Dzień zanurzenia polityków. Pierwszy uczestnik napisał opowiadanie o swoim doświadczeniu4, a jego praca w stolicy stanu została teraz poinformowana o tym, czego się nauczył. Inni uczestnicy poszli w jego ślady, a teraz oferujemy także doświadczenie krajowym politykom.
Zanurzenie nie jest wycieczką po szpitalu. Poprzez staranne przygotowanie, stworzyliśmy transformacyjne doświadczenie, które może kierować naszą tablicą. Głębokie zanurzenie w pracy naszego systemu opieki zdrowotnej wzmocniło zarządzanie i wzbudziło zaufanie w naszej społeczności, pracownikach i lekarzach, a jednocześnie wyjaśniło opiekę zdrowotną decydentom. Po trzech latach Dni Zanurzenia nie możemy sobie wyobrazić, by rządziło nimi forum, które nie widziało tak dokładnie, jak działa system opieki zdrowotnej.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z Mission Health, Asheville, NC.

Materiał uzupełniający
Referencje (4)
1. Shulkin DJ. Jak noc i dzień – rzucając światło na opiekę poza godzinami pracy. N Engl J Med 2008; 358: 2091-2093
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. Lee TH. Epidemia empatii w opiece zdrowotnej. Nowy Jork: McGraw-Hill, 2016.

3. Ostendorff J. Sprawozdanie specjalne: Zdrowie misji na rozdrożu. Citizen-Times, 2016 (http://www.citizen-times.com/story/news/local/2015/03/28/special-report-mission-health-crossroads/70520032/).

4. Turner B. Lekcje z trudnego dnia w misji. Citizen-Times, 13 listopada 2015 r. (Http://www.citizen-times.com/story/opinion/contributors/2015/11/13/guest-columnist-lessons-challenging-day-mission/75701894/).

Zamknij odniesienia
Komentarze (5)
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr Ronaldem Paulusem na temat programu w jego systemie opieki zdrowotnej, który ma na celu edukację członków zarządu na temat świadczenia opieki. (6:52) Pobierz
[więcej w: przychodnia michałowskiego częstochowa, przychodnia michałowskiego częstochowa Poznań, loratan pro ]

Tags: , ,

No Responses to “Dzień zanurzenia – transformacja zarządzania i polityki poprzez umieszczanie na scrubach cd”

 1. Murmur says:

  [..] Cytowany fragment: usuwanie przebarwień warszawa[...]

 2. Kornelia says:

  mam problem ze skaczącym ciśnieniem,

 3. Jakub says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: stomatolog bielsko[...]

 4. Ida says:

  Mój mąż ma dużo papryki w swojej diecie

Powiązane tematy z artykułem: ibuprom zatoki dawkowanie loratan pro przychodnia michałowskiego częstochowa